pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 19 lipca 2012
  • 2 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3173

XII Turniej o Puchar Starosty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Już po raz 12. zostanie rozegrany Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Pszczyńskiego. Zawody odbędą się na boisku "Orlik" w Pszczynie 4 i 5 sierpnia. Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do imprezy.

Puchar Starosty 2011
Zgłoś swój zespół do XII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Pszczyńskiego! · fot. POSiR Pszczyna


XII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Pszczyńskiego

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "XII Turniej o Puchar Starosty") do 1 sierpnia. W zgłoszeniach prosimy podawać nazwę zespołu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon do kontaktu. Wpisowe do zawodów wynosi 100 zł, płatne do 1 sierpnia. W ramach opłaty wpisowej organizator zapewnia obsługę sędziowską, medyczną, posiłek, nagrody dla najlepszych (puchary, statuetki dla wyróżnionych zawodników, nagrody rzeczowe).

Planujemy, że zawody będą rozgrywane przez dwa dni. Żeby tak się jednak stało, do zawodów musi zgłosić co najmniej 16 drużyn. W poprzednich latach turniej cieszył się dużym powodzeniem, dlatego i tym razem wierzymy, że zawody będą rozgrywane przez dwa dni. Pierwszego odbędą się eliminacje grupowe, drugiego - turniej główny oraz turniej "pocieszenia".

Patronat honorowy nad zawodami objął Paweł Sadza, starosta pszczyński.

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj