pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 12 lipca 2012
  • wyświetleń: 1870

Elka wygrywa na piasku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Zwycięstwem Ełki Team zakończył się III Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej. Zawody zostały rozegrane na boisku piaskowym Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

III Turniej Piłki Nożnej Plażowej
III Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej został rozegrany na boisku piaskowym Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. · fot. POSiR Pszczyna


Ełka Team III Turniej Piłki Nożnej Plażowej
Ełka Team zwyciężyła w III Turnieju Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej. · fot. POSiR Pszczyna


III Turniej Piłki Nożnej Plażowej
Paweł Sadza, starosta pszczyński wręczał nagrody najlepszym zespołom. · fot. POSiR Pszczyna


Do zawodów zgłosiło się osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej najlepiej zaprezentowali się gracze Czylisjkich Rakiet, którzy już pod dwóch wygranych Z Profi M Tec i Ełką mieli pewny awans do półfinałów. Obok piłkarzy z Goczałkowic-Zdroju, przepustkę do ? finału wywalczyła Ełka, która w bezpośrednim pojedynku wygrała 3:1 z Profi M Tec. W drugiej grupie komplet zwycięstw odnieśli Fani Marioli. Wyłonienie drugiej drużyny premiowanej awansem do decydującej fazy nie było bardziej skomplikowane. Cadi-Car, Sew-Met i Żubry po trzech spotkaniach miały po trzy oczka, ale najwięcej bramek w spotkaniach między tymi drużynami strzelili "Samochodziarze" i to oni cieszyli się z zajęcia 2. miejsca.

W półfinale największą niespodziankę sprawiła Ełka, która wygrała 3:2 z faworyzowanymi Fanami Marioli (w składzie znaleźli się zawodnicy znani z futsalowej drużyny El-Bud Pszczyna, mistrza Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice), mimo że przegrywali już 0:2. Dobrą passę zespół dowodzony przez Tomasza Kroczka podtrzymał również w finale, w którym rozbił 5:1 Cadi-Car. Dzięki temu kapitan Ełki odebrał z rąk Pawła Sadzy, starosty pszczyńskiego Puchar Ziemi Pszczyńskiej. W rzutach karnych błysnął Adam Grygier, który w tym meczu wyjątkowo zagrał w bramce, który w rzutach karnych świetnie obronił dwa strzały Fanów Marioli.

Więcej zdjęć wkrótce!

III Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej, boiska piaskowe POSiR, 8 lipca 2012
Klasyfikacja końcowa:
1. Ełka Team, 2. Cadi-Car, 3. Czylijskie Rakiety, 4.Fani Marioli, 5. Profi M Tec, 6. Sew-Met, 7. Żubry, 8. Szybkie Banany.
Wyróżnieni zawodnicy: Sebastian Krawczyk (Ełka Team), Maciej Grygier (Cadi-Car).

III Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej - 8.07.2012 · fot. POSiR Pszczyna

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj