pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 21 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1276

Cztery razy złoto Piotra Muchy

Piotr Mucha mieszkaniec Woli, uczeń Gimnazjum Nr 2 im. ks. prof. J.Tischnera w bieżącym roku szkolnym czterokrotnie zdobył złoty medal w klasyfikacjach szachowych w województwie śląskim. Promując gminę Miedźna kolejny raz potwierdził wysoki poziom i status najlepszego zawodnika do lat 15 w województwie śląskim.

Piotr Mucha
Piotr Mucha · fot. kaka19971 / klub pless.pl


Aktualny złoty medalista mistrzostw śląska juniorów w szachach szybkich-Częstochowa w istotny sposób przyczynił się do zdobycia złotego medalu drużynowych Mistrzostw Śląska przez klub Hetman Katowice, zdobywając złoty medal na drugiej szachownicy. W rozegranych w dniach 15-19 czerwiec Mistrzostwach Śląska Juniorów w szachach klasycznych zdobył złoty medal w kategorii do lat 15.

Wakacje to będzie bardzo pracowity okres dla Piotrka. Czeka go bowiem rywalizacja z najlepszymi zawodnikami w kraju na turniejach w Łazach, Suchedniowie, Warszawie i Polanicy.

kaka19971 / klub pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.