pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 20 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1072

Nadchodzi lato: dyscypliny plażowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Ciepło, coraz cieplej, dlatego Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udziału w turniejach w dyscyplinach plażowych, które będą odbywać się na boisku piaskowym.

Turniej w dyscyplinach plażowych


Już w najbliższą sobotę (23.06) odbędzie się pierwsza z zaplanowanych imprez - II Turniej Piłki Ręcznej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej. Na boisku piaskowym POSiR nie może również zabraknąć siatkówki plażowej. W tej dyscyplinie rozegrane zostaną trzy turnieje. Najpierw rywalizować będą mężczyźni (30 czerwca), potem kobiety (28 lipca), a następnie miksty (18 sierpnia). 8 lipca zostanie z kolei rozegrany III Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej.

Oprócz zawodów, które wymieniono wyżej Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie przygotował również imprezy na boisku piaskowym skierowane do młodzieży szkolnej. 2 lipca zostanie rozegrany Młodzieżowy Turniej Siatkówki Plażowej, w którym mogą wziąć udział chłopcy i dziewczęta ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Kolejne dni: 3 i 4 lipca zarezerwowane są dla piłki nożnej plażowej. 3 lipca zagrają uczniowie szkół podstawowych, zaś 4 lipca gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Już teraz zapraszamy do udziału w rozgrywkach. Zapisy do wszystkich turniejów przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl).

Turnieje w dyscyplinach plażowych na boisku piaskowym POSiR Pszczyna
23 czerwca
- II Turniej Piłki Ręcznej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej - więcej informacji TUTAJ
30 lipca - Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn
2 lipca - Młodzieżowy Turniej Siatkówki Plażowej (szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne, chłopcy i dziewczęta
3 lipca - Turniej Piłki Nożnej Plażowej (szkoły podstawowe)
4 lipca - Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej Plażowej (szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne)
8 lipca - III Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej
28 lipca - Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet
18 sierpnia - Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów

Jak się zgłosić?
Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl). W tytule zgłoszenia należy podać nazwę imprezy.

Gdzie gramy?
Boisko piaskowe POSiR jest umiejscowione pomiędzy halą POSiR a Kompleksem Sportowym "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Pszczynie przy ulicy Zamenhofa 5a.

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj