pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 8 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2029

Siatkówka na kortach

Młodziczki PLKS Pszczyna po zakończeniu sezonu w swojej kategorii rozpoczynają przygotowania do sezonu w kategorii kadetek.

Pierwszą przymiarką do nowego sezonu był udział w dniu 2 czerwca w międzynarodowym turnieju piłki siatkowej kadetek we Frydlancie nad Ostrawicą w Czechach. W zawodach uczestniczyło 7 zespołów. Turniej odbył się na boiskach kortowych, co dla Pszczynianek było nowością ponieważ dotychczasowe mecze rozgrywały w obiektach krytych.

Zawody zakończyły się zwycięstwem zespołu z Frensztatu przed PLKS Pszczyna i gospodyniami z Frydlantu. Czwarte miejsce zajął drugi zespół z Polski MKS Tomice.

Zespoły za uzyskane miejsca otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody tzw. "Ceny".

Zespół z Pszczyny wystąpił w składzie: kapitan- Agnieszka Świerczek, Dominika Rutkowska Ewa Zbrzeźny, Adrianna Prusek, Anna Gołek, Natalia Zawiła, Benita Kabocik, Dominika Kotwasińska, Roksana Smolec, Aleksandra Świerczek.

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.