pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 2 maja 2012
  • wyświetleń: 849

Żaki: Emocje do ostatnich sekund

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Trzecie zwycięstwo w ligowych rozgrywkach podokręgu tyskiego wywalczyła drużyna żaków z rocznika 2001. Przyznać jednak trzeba, że starcie z rywalami z Pawłowic przyniosło wyjątkowo sporo emocji.

Żaki: Iskra - Pniówek Pawłowice 30.04.2012
fot. Andzejek


Jak niemal w każdym meczu pszczynianie od samego początku zaczęli oblężenie bramki gości i już w 5 minucie Patryk Rom strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza z Pawłowic. W minucie 9 było już 2:0 a tym razem z dystansu bramkę zdobył kapitan Iskry Patryk Mizera. Wydawało się, że wszystko układa się zgodnie z planem. Niestety chwile później niezdecydowanie obrony gospodarzy zakończyło się stratą bramki. Po tej akcji mecz się wyrównał i raz po raz mieliśmy sytuacje podbramkowe. Ale do przerwy nic się już nie zmieniło.

W drugiej odsłonie pszczynian dwa razy uratowała poprzeczka, natomiast bramkarz gości nie dał się pokonać w sytuacji sam na sam z przeciwnikiem. Pawłowice dążyły do zdobycia wyrównującej bramki toteż mecz był emocjonujący. Ostatecznie sztuka ta nie udała się już żadnej ze stron.

Żaki: MKS Iskra Pszczyna - Pniówek Pawłowice - 30.04.2012 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - GKS Pniówek Pawłowice 2:1 (2:1)
bramki: 1:0 Patryk Rom (5.), 2:0 Patryk Mizera (9.), 2:1 (14.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w skłdzie:
Tomasz Bojko, Patryk Mizera, Wojciech Kokot, Franciszek Kumor, Patryk Rom, Kacper Wybrańczyk, Bartosz Kokot, Tomasz Kulicki, Kacper Bieszczad, Mateusz Różycki, Konrad Czardybon . Trener: Mateusz Bałuch.

Mateusz Bałuch, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj