pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 20 marca 2011
  • wyświetleń: 1832

PALP: Po losowaniu 1/16 pucharu

Za nami:

Już w niedzielę startują rozgrywki ligowe, zaś za niecałe dwa tygodnie ligowcy do boju ruszą po kolejne trofeum - Puchar Ligi. Zanim jednak nastąpi inauguracja wiosennych pucharowych gier trzeba było podzielić drużyny w pary.

piłka nożna,losowanie


W piątek 18 marca w sali konferencyjnej Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbyło się losowanie wiosennych rozgrywek Pucharu Ligi. Obecni na ceremonii przedstawiciele klubów dokonali losowania par 1/16 Pucharu Ligi PALP.

Przypomnijmy, że zgodnie z regulaminem do wiosennych gier zakwalifikowało się 16 drużyn z drugiej ligi, które jesienią rozgrywały eliminacje grupowe. Najlepiej w pucharowych grach jesienią spisał się ConstructoR Tychy i dzięki temu podobnie jak piętnastu pierwszoligowców był rozstawiony i w losowaniu mógł trafić na wolny los. Szczęście uśmiechnęło się jednak do zdobywcy Superpucharu, czyli ekipy Cadi-Caru i dzięki temu jest to pierwsza drużyna pewna gry w kolejnej rudzie.

Przypomnijmy jeszcze ze wiosną rozgrywki toczyć się będą systemem pucharowym, czyli przegrywający odpada. Żeby jednak nie było mowy o przypadku podobnie jak w ubiegłym sezonie drużyny rywalizować będą w dwumeczu (mecz i rewanż).

Wszystkie pucharowe mecze zaplanowane zostały na czwartki i odbywać się będą na boisku Piast przy Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie. Pierwsze mecze 7 kwietnia.

Nie przeciągając zobaczy jak los skojarzył ze sobą drużyny. Wśród najciekawszych par 1/16 z pewnością można wymienić derby Starego Miasta czyli bój Ełki Team z Relaksem Katon Pub. Szansę rewanżu za czerwcową porażkę w barażu o pierwszą ligę będzie miała Enigma, która zmierzy się z Mieszkiem. Ciekawie powinno być też w spotkaniu FC Profi M-Tec z ekipą Orłów Mirosława K.

Poniżej komplet par 1/16 Pucharu Ligi

7 kwietnia 2011 - boisko Piast

18:00 ZRB Szybkie Banany - DN Okna Rudołtowice
18:00 OKS Poligon Pszczyna - Zryw Pszczyna
18:50 Poligoners Pszczyna - KECH Pszczyna
18:50 Mieszko Pszczyna - Enigma Czechowice
19:40 Japi-Bud Piasek - Termex Pszczyna
19:40 Undergrasosexoholics - Warriors Pszczyna
20:30 Gunners Biegier - K.W.CH. Piasek
Cadi-Car awans uzyskał już wolnym losem

Mecze rewanżowe odbędą się 21 kwietnia.

14 kwietnia 2011 (czwartek) - boisko Piast

18:00 ATS Jakub Pszczyna - Wrona Produkcja Podłoża
18:00 Trójca Pszczyna - Brygada Kryzys
18:50 Sew-Met Piasek - Zielarze Czechowice
18:50 FC Profi M-Tec - Orły Mirosława K.
19:40 Elka Team - Relaks Katon Pub
19:40 Żubry Pszczyna - Drużyna Fryzjera
20:30 POSiR Pszczyna - Vein Jankowice
20:30 Constructor Tychy - Kilers Pszczyna
Spotkania rewanżowe odbędą się 28 kwietnia.
Pełny harmonogram gier pucharowych w ligowym serwisie PALP na stronie: www.posir.pszczyna.pl

UKS Centrum Pszczyna / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.