Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 9 czerwca 2010
  • wyświetleń: 1900

Medale tenisistów stołowych

W sobotę, 29 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych przy ul. Ogrodowej 50 odbyły się Mistrzostwa Śląska Ludowych Zespołów Sportowych.

Medale tenisistów stołowych


W zawodach tenisa stołowego wzięło udział prawie 180 zawodników (dziewcząt i chłopców) w kategoriach wiekowych od młodzika po seniora. Rywalizowali ze sobą przedstawiciele różnych klas rozgrywkowych (pierwszej, drugiej, trzeciej , okręgowej, terenowej śląskiej ligi tenisa), którzy przyjechali z odległych miejsc województwa śląskiego (m.in. Częstochowa, Kłobuck, Żywiec, Bielsko, Gliwice, Rybnik, Pszczyna, Żory).

W kategorii seniorek złoty medal zdobyła Sabina Kukla, czwarta była Dominika Friebe, w kategorii juniorek bardzo dobrze grała Katarzyna Placek która zdobyła brązowy krążek, natomiast w juniorach czwarty był Tomasz Żmij. Pszczyński ULKTS reprezentowali także: Paulina Pala - 8m, Mateusz Szuster - 7m, Robert Kraut - 14m, Arkadiusz Bieroński - 9m, Magdalena Ryguła - 11m, Emilia Piórko - 17m.

Szczegółowa klasyfikacja z turnieju www.slzts.pl/images/pliki/komunikaty2/slzts-pozostale-komunikaty-079.pdf target=_blank class=dodaj>zobacz.

Janusz Friebe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.