pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 29 marca 2008
  • wyświetleń: 18449

Powstaje Ośrodek Sportów Wodnych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Zbliżające się lato, a co za tym idzie coraz wyższe temperatury, z pewnością wiele osób zechce spędzić nad wodą. Na amatorów spędzania wolnego czasu w tym sezonie nad akwenem Łąka będzie czekać nie tylko piaszczysta plaża, ale również Ośrodek Sportów Wodnych.

Powstaje Ośrodek Sportów Wodnych
Nad Łąką wkrótce rozpocznie się sezon plażowania i pływania.


Przy ośrodku praca wre. Teren w bezpośrednim sąsiedztwie akwenu znacząco się zmienił w ostatnim czasie. Widać już szkielety budynków, wkrótce zostaną one doposażone w sprzęt wodny i żeglarski, z którego będzie można korzystać.

Niebawem nad zbiornikiem będzie kompletna infrastruktura umożliwiająca aktywny wypoczynek. Zarówno miłośnicy słonecznych kąpieli, jak i sportów wodnych znajdą tam coś dla siebie. Powstaną przebieralnie, prysznice oraz sklep z potrzebnymi do plażowania artykułami. Z kolei na tych, którzy wolą spędzać czas aktywnie, czekać będą rowery wodne, kajaki, Omegi i Optymisty. O ich bezpieczeństwo zadba WOPR.

Powstaje Ośrodek Sportów Wodnych · fot. pless.pl


Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowlane HB-UNIBUD S.A. z Czechowic-Dziedzic. Ośrodek Sportów Wodnych będzie kosztował dwa miliony złotych. Pieniądze na inwestycje pochodzą ze środków unijnych, z budżetu państwa i gminy.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj