Rozrywka

  • 21 maja 2024
  • 24 maja 2024
  • wyświetleń: 11425

Mirella Ciach z Goczałkowic finalistką konkursu Miss Beskidów 2024!

Mirella Ciach z Goczałkowic - Miss Śląska Internetu 2023 oraz ćwierćfinalistka Miss Polski 2023 została jedną z 12 finałowych kandydatek do tytułu Miss Beskidów 2024!

Mirella Ciach
Mirella Ciach · fot. Patryk Przybylski


- Ubiegły rok przyniósł mi ogrom niesamowitych wrażeń i postawił przede mną wiele nowych wyzwań, dlatego i w tym roku otworzyłam się na kolejną wspaniałą przygodę, jaką jest konkurs Miss Beskidów - mówi Mirella Ciach.

11 stycznia Mirella ukończyła 22 lata i jest studentką Uniwersytetu Śląskiego na kierunku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Cieszynie. - Marzę o tym, by skończyć studia podyplomowe z dziedziny neurologopedii i otworzyć swój własny gabinet, w którym będę mogła pomagać innym odzyskać szczęście - wyjaśnia.

Mirella Ciach
Mirella Ciach · fot. Patryk Przybylski


- Na co dzień jestem wyjątkowo pozytywną, otwartą i ambitną osobą, budzącą się każdego dnia z uśmiechem na twarzy. Uwielbiam nowe przygody i wyzwania, które dodają mi motywacji do działania. Moją największą pasją jest taniec oraz wspinaczki górskie. Nie wyobrażam sobie dnia bez aktywności fizycznej, gdyż jest to moje drugie ja. Kocham zdobywać szczyty i odkrywać nowe szlaki górskie. Wewnątrz jestem artystką, która nie tylko interesuje się modą, ale również uwielbia pozować do zdjęć. Jako fotomodelka przed aparatem czuję się jak ryba w wodzie i jest to zdecydowanie mój świat, który uwielbiam uwieczniać na swoim instagramie: mirella.ciach, jest to skarbnica moich wielu najcudowniejszych wspomnień, które zostaną ze mną na lata. Dzięki swojej determinacji i ogromnemu wsparciu ze strony najbliższych, ubiegły rok zmienił moje życie, a hasło, które ze mną pozostało, brzmi tak: "Jeśli czegoś naprawdę pragniesz, jesteś w stanie zdobyć wszystko, gdy tylko na to zapracujesz i uwierzysz w to, jak piękny jest świat" - wszystkim życzę takiego podejścia i uśmiechu każdego dnia - opowiada Mirella.

Mirella Ciach
Mirella Ciach · fot. Mati_robi_foty


Goczałkowiczanka bierze udział w finale 36. Gali Miss i Mistera Beskidów 2024, który odbędzie się w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej już 27 czerwca. Wejściówki na Galę można kupić w systemie biletowym BCK.

Aktualne informacje na temat konkursu będą pojawiać się na stronie agencji Grabowska Models: https://www.facebook.com/grabowskamodels

Mirella Ciach
Mirella Ciach · fot. Mati_robi_foty


Mirella Ciach
Mirella Ciach · fot. red_fox_natali


Mirella Ciach
Mirella Ciach · fot. Andrzej Pala


Finaliści konkursu Miss Beskidów 2024
Finaliści konkursu Miss Beskidów 2024 · fot. materiały prasowe

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.