Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 15 września 2006
  • wyświetleń: 3285

Pokahontaz i Projektor na urodziny

Pokahontaz i Projektor na urodziny
CeHa


W piątek 22 września swoją inaugurację mają IV Urodziny Pszczyńskiej Sceny Hip Hopowej. W Clubie Weekend odbędą się koncerty na których wystąpią CeHa, VisAVis, P.U.P., Pokahontaz/Projektor, a także pokaz swoich umiejętności zaprezentują dwaj beatboxerzy Minix i Barthez. Po koncertach afterparty do rana, które poprowadzi DJ Mahu i Dj Mellow.

Podczas imprezy, będzie możliwość zakupienia płyt Projektora w promocyjnej cenie! Około godz. 20.00 wyjeżdża darmowy autobus do Clubu Weekend. Wejściówki kosztują do 21.00 - 7 zł, po 21.00 - 10 zł. Uwaga - pary zapłacą tylko 15zł.

UWAGA KONKURS - pierwsza osoba które napisze maila na adres matess@pless.pl otrzyma podwójną wejściówkę na imprezę. W mailu proszę podać swoje imię oraz nazwisko.

mates / www.PszczynskiRap.info

-----------------------

www.PszczynskiRap.info class=dodaj target=_blank>www.PszczynskiRap.info

Wortal hip-hopowy pszczynskirap istnieje już od 2002 roku, swoim zasięgiem obejmuje większą część województwa śląskiego. Głównym celem serwisu jest promowanie i wspieranie lokalnej sceny hiphopowej poprzez organizowanie imprez muzycznych oraz promocje młodych twórców.

Witrynę odwiedza codziennie ok. 1500 osób, które czynnie uczestniczą w życiu portalu poprzez możliwość wypowiedzenia się w różnych kwestiach na forum dyskusyjnym, uczestnictwa w różnego typu ankietach, możliwości zamieszczenia swoich utworów. Ponadto na stronie można obejrzeć foto-relacje z imprez patronowanych przez portal, także z udziałem lokalnych składów oraz ściągnąć pliki muzyczne.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.