pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 6 lipca 2006
  • wyświetleń: 1509

Urock - koncerty 6 lipca

Pszczyński Urock i okolice pod patronatem portalu pless.pl. Koncerty odbywają się kinie Wenus. 6 lipca o godz. 19.00 wystąpi zespół "Negation" (www.negation.ovh.org) oraz     Krakatoa z Pogwizdowa.

Zapraszamy

ups / pless.pl

------------------------------

NegatioN - zespół z Ustronia. Za oficjalną datę powstania zespołu przyjmuję się 8 października 2004 roku. Wtedy to właśnie Janek postanowił, że gra nie po to żeby sobie grać samemu, tylko, że chce założyć zespół. Poznał się z Wojtasem, gitarzystą z Cieszyna. Wojtas ściągnął za sobą Proce, czyli drugiego gitarzystę. Tak wyglądał początkowy skład.

Obecnie grają w składzie:
Janek – perkusja
Bartek – bas, wokal
Wojtek - gitara, wokal
Tomek – gitara
www.negation.ovh.org

------------------------------

Krakatoa -rock metal. Zespół z Pogwizdowa. Krakatoa to inne tłumaczenie nazwy słynnego wulkanu - Krakatau. Założeniem zespołu było aby nazwa odzwierciedlała energię, wybuchowość i moc muzyki którą gra. Czy im się to udało?? Z pewnoscią! Jesli nie wierzysz, zapraszamy na najbliższy koncert.

ww.krakatoa.ovh.org/jportal/index.php

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.