pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 7 lipca 2006
  • wyświetleń: 3654

Wystratował Pszczyński Urock

W czwartek 6 lipca wystartował Pszczyński Urock i okolice pod patronatem portalu pless.pl. Pszczyński Urock i okolice to wakacyjny przegląd kapel młodzieżowych. Słowo okolica w nazwie dotyczy zarówno okolic Pszczyny jak i okolic rocka.

Pszczyński Urock ma już swoją krótką historię. Pierwsza edycja odbyła się w 2001 roku, kiedy wygrał nieistniejący już zespół Barbapapa. W 2002 roku zwyciężył zespół Dzioło, a w kolejnej trzeciej edycji w 2003 roku triumfował Wild Flowers. Potem przyszły dwa lata przerwy.

W te wakacje Pszczyński Urock i okolice reaktywuje klub Jama działający przy kinie Wenus. Koncerty odbywać się będą w każdy wakacyjny czwartek. Finał zaplanowano na 31 sierpnia.

Przeglądowi towarzyszy plebiscyt publiczności, która wybierze najlepszy zespół przeglądu. Głosować będzie można na biletach wstępu. Nagrodą dla zwycięzcy będzie połowa wpływów ze wszystkich 9 koncertów.

Klub Jama informuje, że ma jeszcze wolne terminy. Zainteresowane zespoły mogą zatem zgłaszać swoje kandydatury bezpośrednio w kinie, pod nr tel. 0 691-596-159 lub elektronicznie – na adres kino.Wenus@ interia.pl.

ups / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.