pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 24 czerwca 2006
  • wyświetleń: 2238

Jacek Placek i Twardowski

W ramach akcji Lato w mieście w najbliższym czasie odbędą się dwa spektakle teatralne dla dzieci. Pierwszym z nich będzie „Bajki Jacka Placka” z udziałem aktorów i lalek. Wystąpi Teatr Wielkie Koło. Spektakl jak najbardziej jest dla dzieci, szczególnie w wieku od 3 do 9 lat, a obejrzeć będzie go można 5 lipca (środa) o godzinie 11.00 w sali widowiskowej PCK.

„Pan Twardowski” to drugi ze spektakli, który będzie można zobaczyć 12 lipca (środa) o godzinie 11.00. Perypetie tytułowego bohatera oparte na krakowskiej legendzie przedstawi Studio Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii ART – RE. Wstęp na oba spektakle jest bezpłatny, wejściówki można odebrać w sekretariacie PCK.

Pszczyńskie Centrum Kultury zaprasza również wszystkie dzieci w wieku od 6 do 14 lat na zajęcia od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 14.00 w ramach akcji "Lato w mieście". Zajęcia obfitować będą w gry i zabawy ruchowe, komputerowe, w zajęcia plastyczne, muzyczne, warsztaty tańca, spektakle teatralne, turnieje i konkursy.

Jeśli Wasi milusińscy zostają w domu podczas wakacji, to może warto atrakcyjnie zorganizować im czas...

A.O. / pless.pl; PCK

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.