Reklama

Rozrywka

  • 10 lutego 2022
  • wyświetleń: 2764

Półkolonie "Pirackie Ferie" w GOK w Suszcu

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza dzieci w wieku 6 - 10 lat na Pirackie Ferie!

pirat dziecko zabawa
Półkolonie "Pirackie Ferie" w GOK w Suszcu · fot. pixabay.com


Przez 2 tygodnie, od poniedziałku do piątku, od 7:45 do 16:15, młodzi piraci i piratki będą brali udział w zajęciach twórczych i warsztatach artystycznych, grach, zabawach, zobaczą bajki i grane na żywo spektakle teatralne, pojadą do kina, a na koniec wezmą udział w prawdziwej pirackiej imprezie! Tej zgranej załogi nie ominie też kilka dodatkowych, bardzo pirackich niespodzianek!

GOK zapewnia wykwalifikowaną kadrę i instruktorów, dwudaniowy obiad i podwieczorek, ubezpieczenie, wszystkie materiały do zajęć, bilety wstępu i transport na atrakcje. Dzieci mogą wziąć udział w pojedynczym, tygodniowym turnusie, lub w podwójnym - dwutygodniowym. Koszt pojedynczego turnusu to 350 zł od dziecka, a podwójnego - 700 zł.

Półkolonie odbędą się w terminach:
  • I turnus: 14 - 18.02.2022 r.
  • II turnus: 21 - 25.02. 2022 r.


Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy dostarczyć do sekretariatu GOK lub najpóźniej na zebranie organizacyjne w tygodniu przed rozpoczęciem ferii - o dokładnej dacie i godzinie poinformujemy rodziców i opiekunów zapisanych dzieci.

Zapisy odbywają się tylko i wyłącznie przez portal strefazajec.pl. Szczegóły na stronie http://www.kulturasuszec.pl

Kontakt: e-mail: aga@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia facebooka i instagrama GOK-u.

pirackie ferie

ar / pless.pl

źródło: GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj