pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 9 listopada 2021
  • wyświetleń: 684

Konkursy świąteczne dla dzieci i młodzieży

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Jesień za pasem, a Gminy Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza do kolejnej edycji zimowych konkursów dla dzieci i młodzieży. Jak się pewnie domyślacie, będą one powiązane z Świętami Bożego Narodzenia, ale też zimowym pejzażem, czy nastrojem.

"Przepis na udane święta", to najnowszy konkurs GOK-u. Skierowany dla dzieci z zerówki, I-III klasy szkoły podstawowej. Pracownicy GOK chcą zobaczyć wyobrażenia najpiękniejszych, najbardziej udanych świąt.

- Dla każdego to hasło może oznaczać coś innego, a my jesteśmy ciekawi co Wy o tym myślicie - mówią.

- Prosimy Was o stworzenie własnego i wyjątkowego przepisu. Możecie pofantazjować i pokazać wyobrażenia kojarzące się z tym czasem. Pomóżcie stworzyć recepturę i pokażcie, jakie składniki konieczne są Waszym zdaniem do wymarzonych i udanych świąt. Prace zbieramy do 24.11.2021 - mówią organizatorzy.

"Kartka Bożonarodzeniowa" to kolejny konkurs, który trafi do dzieci i młodzieży z klas IV-VIII, szkoły podstawowej. GOK zachęca do stworzenia projektu składanej kartki, którą z chęcią wysłalibyście do Waszych najbliższych. Może ktoś zainspirować się tradycyjnymi obrzędami, czy ludowymi zwyczajami, a może klimatem zimowego krajobrazu. GOK czeka na Wasze świąteczne propozycje do 26.11.2021.

W razie pytań można pisać na adres konkursy@kulturasuszec.pl lub 32 212 44 91 wew.19. Zachęcamy do odwiedzenia facebooka i instagrama GOK-u.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl
źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj