pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 5 listopada 2021
  • 19 listopada 2021
  • wyświetleń: 826

Free air z Cieszyna zagra w Briffie w ramach trasy Mikrokosmos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BRIFF" podaj

Za nami:

W piątek, 19 listopada o godz.19.30 posłuchamy w pszczyńskim Briffie koncertu grupy free air. Ich trasa koncertowa pod nazwą Mikrokosmos to kameralne koncerty w pubach skupione na relacjach.Miejsce: Briff - Pszczyna, Rynek 21,
Start: godz. 19:30,
Wejście: bezpłatnie,
Partnerzy: Local Secret, Anielski Młyn, OX.PL, Miasto Cieszyn.

free air to 5 planet, których słońcem jest muzyka, to przestrzeń, w której cisza miesza się z dźwiękiem i smakiem wolności. To rock, który płonie w sercach, głowach i żyłach! Zespół zaprasza do wspólnej przestrzeni muzycznej, do podróży w rytm utworów z najnowszego krążka "The octaves of mine".

Zespół free air istnieje od 2010 roku. Został założony w Cieszynie przez Kamila Chałupkę i Mateusza Krupę. free air to Muzyka, która płonie w sercach, żyłach i głowach. W 2013 r. we wrocławskim studio C5 zespół nagrał debiutancki album Miasto S.S. Podczas koncertów promocyjnych zarejestrowany został teledysk do singla Naturalna Więź. Po tych wydarzeniach nastąpiła przerwa. W 2017 r. światło dzienne ujrzał następny singiel The Gate. W 2021 r. w poznańskim studio Perlazza zespół nagrał drugi album "the octaves of mine". Płytę zapowiadał singiel 2-0-1-4 (z teledyskiem). Premiera płyty miała miejsce 3/7/2021 r. podczas Festiwalu Local Secret w Cieszynie. Drugi koncert promocyjny odbył się na Dużej Scenie Slot Art Festiwalu w Lubiążu.Obecny skład zespołu to:
  • Mateusz Krupa - perkusja;
  • Kamil Chałupka - gitara;
  • Grzegorz Cieńciała - gitara,
  • Piotr Mróz - bas;
  • Rafał Kobyliński - vocal.


Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/277767441023261

briff

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BRIFF

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BRIFF" podaj