
Rozrywka
- 20 lipca 2021
- wyświetleń: 3205
Wakacyjne buszowanie po Zamku w ostatni tydzień lipca
Za nami:
Od poniedziałku do piątku, od 26 do 30 lipca Muzeum Zamkowe w Pszczynie zaprasza wszystkie dzieci do aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu. Zajęcia będą odbywać się w godzinach od 10.00 do 14.00.

W czasie zajęć odbywać się będą m.in. warsztaty, zabawy ruchowe, zabawy twórcze, spacery w parku. Każdego dnia dzieci będą w interesujący sposób zwiedzać Muzeum Zamkowe.
Program buszowania po Zamku:
- Poniedziałek - Sztandar - chorągiewka - proporczyk
- Wtorek - Zamek czy pałac w Pszczynie?
- Środa - Mała Akademia Konserwatorska
- Czwartek - Ulubione kwiaty księżnej Daisy
- Piątek - Akademia dobrych manier
Zapisy
Stajnie Książęce w Pszczynie, tel.(32) 211 90 56 w. 35
Opłata: 5 zł od osoby za dzień
Ilość miejsc ograniczona!
Zajęcia realizowane będą zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Zobacz także

Międzynarodowy Klub Młodzieżowy w Pszczynie - dołącz i rozwijaj talenty!

Gorący tematFerie z pckulem! PIXEL XL, Studio Filmów Rysunkowych, warsztaty kulinarne, teatralne i inne!

[ZDJĘICA] Zakończył się projekt L.A.S - Leśnej Akademii Sztuki

Pszczyńskie Centrum Kultury pozyskało dofinansowanie z Ministerstwa Edukacji Narodowej

22 marcaWymianki sąsiedzkie ruszają w tym miesiącu! Pozbądź się niepotrzebnych rzeczy i znajdź perełki!

5 kwietniaXVI Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.