pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 20 maja 2021
  • 25 maja 2021
  • wyświetleń: 2087

GOK w Suszcu chce poprawić dostępność i zbadać potrzeby

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Szanowny Mieszkańcu, Szanowna Mieszkanko Suszca! Tutejszy dom kultury chce otworzyć swoje drzwi jeszcze szerzej i zaprosić w swoje mury zwłaszcza tych, których do tej pory w nich nie było, dlatego postanowił przeprowadzić badania odbiorców z niepełnosprawnością i szczególnymi potrzebami.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury, GOK ma możliwość przeprowadzić szerokie badania pod kątem identyfikacji potrzeb społeczno-kulturalnych osób z niepełnosprawnością i szczególnymi potrzebami.

Dlatego też zbiera informacje i wskazówki, na co pracownicy placówki powinni zwrócić uwagę w budowaniu działań, jakie są przeszkody i bariery utrudniające uczestnictwo w kulturze oraz jakie marzenia kulturalne mają mieszkańcy gminy.

GOK chce być bardziej dostępny, dlatego ważny jest głos mieszkańców!

Ośrodek zaprasza na jedno z 3 spotkań:

  • 24 maja, godz. 16.30-18.00, salka parafialna w Radostowicach,
  • 24 maja, godz. 18.30-20.00, Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu - w budynku znajduje się podjazd oraz winda dla osób niepełnosprawnych),
  • 25 maja, godz. 17.00 - 19.00, remizoświetlica w Kryrach.


Jeśli potrzebujesz, aby na spotkaniu pojawił się tłumacz PJM lub potrzebujesz innego, niezbędnego wsparcia, skontaktuj się z Agnieszką Zielonką-Miturą, tel. 32 212 44 91 wew. 21, aga@kulturasuszec.pl .

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj