pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 13 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2304

Karnawał 2021 z Karczmą Wiejską - sprawdź specjalne menu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Nadchodzący weekend to drugi z kolei weekend karnawału 2021. Drugi z sześciu w tym roku. Tegoroczny trwa dość krótko, ponieważ zwyczajowo jest to okres pomiędzy świętem Trzech Króli a Środą Popielcową, która w tym roku wypada już 17 lutego. Prawdziwie imprezowe menu znajdziecie w Karczmie Wiejskiej!

Karnawał 2021 z Karczmą Wiejską


Karnawał jest czasem szalonych i barwnych bali i widowiskowych imprez na całym świecie. Niestety z wiadomych przyczyn tegoroczny będzie wyglądał zupełnie inaczej. W tym roku nie odbędą się wszystkie bale i imprezy zorganizowane, dlatego musimy być kreatywni. Do dobrej zabawy wystarczy fajna muzyka i towarzystwo domowników a dla bardziej zwariowanych kreatywne przebrania. Jeśli dołożyć do tego coś smacznego do zjedzenia na kolację i trochę przekąsek to powstanie prawdziwa impreza karnawałowa.

Prawdziwie imprezowe menu znajdziecie w Karczmie Wiejskiej, gdzie została przygotowana oferta cateringowa na specjalne okazje a "Tablica Dań Na Wynos i Na Dowóz" przedstawia codziennie nowe dania, których nie znajdziecie w stałej karcie menu. Tym sposobem spróbować można Burgerów wołowych oraz drobiowych w kilku różnych kompozycjach.

Oferta Żłobów Przysmaków Wiejskich to stała oferta cateringowa Karczmy, która składa się z 4 rożnych kompozycji mięs i dodatków. Każda z nich różni się składem i wielkością. Łatwo więc dopasować zamówienie do swoich potrzeb.

W tych trudnych czasach działając wciąż jedynie na wynos i na dowóz Karczma ciągle zaskakuje czymś nowym.

Karnawał 2021 z Karczmą Wiejską
Karnawał 2021 z Karczmą Wiejską


Warto więc śledzić fanpage Karczmy Wiejskiej na Facebook www.facebook.com/karczmajankowice
oraz stronę internetową:
www.karczmawiejska.plReklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj