pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 5 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2525

Karczma Wiejska i dania na wynos oraz z dostawą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Dopasowując się do obecnej sytuacji, Karczma Wiejska wprowadziła ofertę dań na wynos oraz z możliwością dowozu. Oferta ta, obejmuje dania karczmy doskonale znane przez stałych Gości ale również dania którymi kucharze karczmy chcą zaskoczyć, kreatywnie dobierając nowoczesne składniki w tradycyjnych przepisach.

Karczma Wiejska i dania na wynos oraz z dostawą


Dotąd bardzo tradycyjna kuchnia stała się miejscem, gdzie znaleźć można bardzo nowoczesne i odważne dania, jakimi są zapiekanki ziemniaczane, burgery.

Niedawno zostały wprowadzone w dedykowane na wynos menu Karczmy Wiejskiej, a już zyskały grono swoich wielbicieli. Burgery zawierają solidny kawał mięsa wołowego, chrupiącą bułkę własnego wypieku oraz dodatki dobrane odpowiednio, tak by tworzyły smaczną całość. Znajdziecie u nas również propozycję burgera z kawałkami chrupiącego kurczaka oraz burgera wege z pieczonym burakiem i serem camembert.

Zapraszamy do śledzenia codziennie publikowanej na stronie internetowej oraz fanpage, oferty dań na wynos i na dowóz!

www.facebook.com/karczmajankowice
www.karczmawiejska.pl/Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj