pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 11 grudnia 2020
  • 13 grudnia 2020
  • wyświetleń: 3000

Spektakl online: "Złota Rybka" Teatru Żelaznego w GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na spektakl "Złota Rybka" oparty na bajce Braci Grimm w wykonaniu Teatru Żelaznego. Przedstawienie na żywo będzie można zobaczyć na Facebooku GOK-u już 13 grudnia o godzinie 16.00.

Przed nami zabawna adaptacja jednej z najpopularniejszych baśni Braci Grimm, autorstwa Marty Guśniowskiej - genialnej, współczesnej pisarki zajmującej się literaturą dla najmłodszych.

Kochające się, niezamożne małżeństwo - Rybak i Baba, mieszkając w nadmorskiej miejscowości prowadzą niskiej klasy smażalnię ryb. Rybakowi niczego do szczęścia nie brak, jednak Baba nieustannie czuje finansowy niedosyt. Złowienie "charakternej" Złotej Rybki spełniającej życzenia tylko pozornie rozwiązuje problem.

Barwna, bogata scenografia, żywiołowe piosenki, wartka akcja oraz fantastyczna gra aktorska, zapewni dzieciom dużo wrażeń wprowadzając w nadmorski świat w rytmie szant.

Historia, którą zna cały świat uczy skromności, umiaru i cieszenia się z życia. Pokazuje, że czasem nie widzimy, że szczęście którego szukamy jest tuż obok. Współczesna inscenizacja umiejscawia bohaterów w ...smażalni ryb w Ustce, Sopocie lub innej Łebie.

Kontakt z GOK-iem: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia Facebooka placówki: www.facebook.com/GOKSuszec

złota rybka

ar / pless.pl
źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj