pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 4 grudnia 2020
  • wyświetleń: 991

Koloruj z Maciusiem - zgarnij kolorowankę i wesprzyj zbiórkę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj

Początkowo miał być piękny mural na ścianie, malowany wspólnie przez Bohaterów Maciusia jednak pandemia pokrzyżowała plany. Będzie więc trochę skromniej, bo nie na kamienicy, a na płycie, nie razem, a przez jedną osobę. Obraz powstanie, by pokazać, że mamy wielkie serca i razem wspieramy (nie)Małego Wojownika Maciusia. Pomysłodawczyni muralu ma dla wszystkich wspierających chłopca w walce z SMA inną artystyczną propozycję - wyjątkowe kolorowanki. Celem jest uzbieranie tysiąca złotych dla Maciusia.

kolorowanka Maciusia
Żubr - kolorowanka od Mary Muras Prax · fot. materiały prasowe


Do zdobycia są trzy wzory kolorowanek a wśród nich jedna "perełka" - projekt obrazu - muralu, który zostanie namalowany na kilkumetrowej płycie i będzie zadedykowany (nie)Małemu Wojownikowi Maciusiowi oraz jego rodzinnej Pszczynie.

Już dziś możecie pobawić się w artystów i pokolorować obraz, który wydrukujecie u siebie w domu. Ponadto, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pozostałe dwa wzory są w klimacie świątecznym.

Wszystkie 3 kolorowanki to autorskie pomysły Mary Muras Prax stworzone specjalnie dla Maciusia, by wspomóc go w walce z chorobą.

Kolorowanki do pobrania w formacie JPG otrzymacie po spełnieniu 3 warunków:  • Wpłać minimum 2 zł (jeden wzór do pobrania) lub minimum 6 zł (wszystkie trzy kolorowanki) na skarbonkę Mary Muras Prax dla Maciusia. Ważne! W słowach wsparcia wpisujemy wybrany wzór np. wzór 1- żubr, wzór 2- pies, wzór 3- Maciuś. Jeśli komplet kolorowanek to wzory 1,2, 3, wpłata nie może być anonimowa.
  • Skopiowany link wpłaty wklej pod postem na Facebooku w komentarzu - link do postu znajdziesz tutaj.
  • Po opublikowaniu komentarza z wpłatą napisz wiadomość na Facebooku do inicjatorki akcji, Mary Muras Prax - np. "poszło".


Ważne! Jeśli dokonałeś wpłaty na skarbonkę i nie otrzymałeś kolorowanek to jeszcze raz wykonajcie krok 2 i 3.

Link do skarbonki "Koloruj z Maciusiem" znajdziecie tutaj. Skarbonka jest połączona z oficjalnym kontem Maciusia na portalu siepomaga.pl:Pomysł powstania muralu Maciusia wspiera burmistrz Pszczyny, Dariusz Skrobol.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Maciuś Cieślik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.