pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 16 listopada 2020
  • 20 listopada 2020
  • wyświetleń: 3030

Poezja i muzyka pod 13 po raz pierwszy on-line!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj

Za nami:

Ponieważ nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie można będzie spokojnie zasiąść na widowni i osobiście uczestniczyć w naszych spotkaniach, postanowiliśmy nie czekać dłużej i zaprosić Państwa na spotkanie internetowe!

Reklama

Przygotowaliśmy program poświęcony twórczości artystów, których już nie ma między nami. Wśród nich są poeci, autorzy tekstów piosenek, kompozytorzy i wokaliści, którzy na stałe zapisali się w naszej kulturze. Chcielibyśmy przypomnieć ich dzieła, jedne bardzo znane, inne trochę zapomniane, ale wszystkie zasługujące na chwilę wspomnień.

Postaramy się znowu zabrać Państwa w cudowny świat poezji recytowanej i śpiewanej, ale tym razem w wersji on-line. Zapraszamy w piątek 20 listopada o 18.00 na stronę PCKulu (zakładka PCKulNa Wynos) oraz na kanał YouTube: www.youtube.com/c/PCKulPszczynaNaWynos.

Nasi niezawodni recytatorzy zaprezentują wiersze wielkich nieobecnych (między innymi Czesława Miłosza, Wisławy Szymborskiej, Tadeusza Różewicza w i wielu innych), a wokaliści przypomną piosenki z repertuaru osób, które odeszły kilka i kilkanaście lat temu. Ponieważ tych osób jest bardzo wiele, a każda z nich zasługuje na chwilę wspomnień, nasz program podzieliliśmy na dwie części - pierwsza odbędzie się w piątek, 20 listopada o 18.00 w trybie on-lne, a druga 11 grudnia (może już na żywo?).

Zapraszamy serdecznie!

poezja i muzyka pod 13

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Poezja i muzyka pod 13

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj