Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 września 2020
  • 2 października 2020
  • wyświetleń: 2092

Podusiowy Teatrzyk: spektakl "MI SIE" dla najmłodszych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Za nami:

Przedstawienie dla małych dzieci, które zostanie wystawione 2 października w sali bankietowej GOK Pawłowice jest zrealizowane w nurcie teatru najnajowego. Proste kolory i wyraziste kształty wspomagają rozwój a łatwe, pojedyncze słowa zachęcają do mówienia. Rodzice będą mieli okazję poznać sposoby usypiania maluchów albo nowe pomysły na zabawę. A może i jedno i drugie?

Nie chce MI SIĘ spać - mówi najmniejszy skarb misiowej rodziny - Chce MI SIĘ bawić! Inspiracją dla najnowszego spektaklu jest zwykły dzień rodziny z małym dzieckiem, które nie przejmuje się harmonogramem rodziców, a najwięcej chęci do zabawy przejawia wtedy, kiedy jest pora na sen. Mały MISIO chce się bawić i wciąga w zabawę widownię.

Czas trwania przedstawienia: ok. 30 min + 15 min zabawy. Spektakl ze względów bezpieczeństwa zostanie wystawiony o godz. 16.30 oraz o godz. 18.00.

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami bezpieczeństwa dla uczestników wydarzeń kulturalnych: www.kultura.pawlowice.pl.

Z powodu epidemii w ostatniej chwili mogą nastąpić zmiany w datach lub godzinach imprez. Zachęcamy, aby sprawdzać szczegółowe informacje na stronie GOK-u, przed przybyciem na wybrane wydarzenie.

mi sie

ar / pless.pl, źródło: GOK Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.