Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 4 września 2020
  • wyświetleń: 1175

Weekend w Karczmie Wiejskiej? Złap trochę słońca i dobrze zjedz!

Wakacje za nami, ale nie zasiadajcie na kanapach. Ostatnie deszczowe dni nieco ograniczyły czas spędzany na powietrzu, więc w nadchodzący weekend trzeba nadrobić zaległości!

Weekend w Karczmie Wiejskiej


Według aktualnych prognoz nadchodzący weekend ma być słoneczny, a temperatura ma wzrosnąć. Jest to więc wspaniała wiadomość i warto się zastanowić jak spędzić ten czas. Możliwości jest wiele i każdy ma inny pomysł, ale pamiętajcie, aby wykorzystać promienie słoneczne ile się da. Mają one zbawienny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Aby wprawić się w pozytywny nastrój, warto wybrać się w miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie a cała rodzina może miło spędzić czas. Niewątpliwie takim miejscem jest Karczma Wiejska w Jankowicach. Jest to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Obszerny ogród z placem zabaw oraz boiskiem do piłki nożnej zaprasza dzieciaki do aktywnego wypoczynku. W oczekiwaniu na zamówione dania można pograć w piłkarzyki czy ping-ponga.

Otoczenie Karczmy Wiejskiej jest idealne na spacery leśnymi ścieżkami. Obszerne tarasy dają możliwość zjedzenia posiłku na zewnątrz bez konieczności wchodzenia do środka. Obiad w ogrodzie zawsze smakuje dobrze.

Na stronie Karczmy www.karczmawiejska.pl znajdują się wszystkie potrzebne informacje, a obszerna galeria zdjęć przedstawia ogród i dania, jakie można zjeść w lokalu.

Rezerwacji stolików można dokonać pod numerem tel. 502 565 414.

Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.