pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 10 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 4905

[FOTO] 30 km pontonem i rowerem wzdłuż Dunajca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj

Około 30 kilometrów pokonała grupa z Goczałkowic-Zdroju płynąc pontonem, a później jadąc na rowerze przez malowniczy Przełom Dunajca w Pieninach. Wycieczka rodzinna odbyła się w ramach akcji "A jednak wakacje z GOSiR-em 2020".

30 km pontonem i rowerem wzdłuż Dunajca - 05.08.2020 · fot. GOSiR Goczałkowice-Zdrój


W organizowanym przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju wyjeździe rodzinnym wzięły udział dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Byli rodzice z pociechami, grupy znajomych i przyjaciół - w sumie 30 osób.

Po pokonaniu autokarem drogi w Pieniny, grupa rozpoczęła spływ pontonowy w miejscowości Sromowce Niżne. Płynąc po rzece Dunajec pontony pokonały 14-kilometrowy odcinek do Szczawnicy. W czasie spływu uczestnicy podziwiali Przełom Dunajca, a także słuchali anegdot związanych z tymi miejscami.

W drogę powrotną uczestnicy wycieczki udali się na rowerach Drogą Pienińską, która jest równoległa do Dunajca, a ze Sromowiec ponownie autokarem wrócili do Goczałkowic-Zdroju. Mimo deszczowej aury, goczałkowicka grupa spisała się doskonale. Bez większych problemów pokonała trasę na pontonie i rowerze, dlatego zasłużyła na duże słowa uznania.

ar / pless.pl
źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOSIR Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj