pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 lipca 2020
  • 28 lipca 2020
  • wyświetleń: 4128

Konkurs fotograficzny "Mój przyjaciel zwierzak"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat do udziału w konkursie fotograficznym "Mój przyjaciel zwierzak".

Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży aktywności twórczej w obrębie fotografii, kompozycji i estetyki obrazu. Ponadto, organizatorzy pragną zwrócić uwagę na ważną rolę towarzystwa zwierząt w życiu człowieka, uwrażliwić dzieci i młodzież na sprawy zwierząt oraz kształtować postawę szacunku i opiekuńczości względem naszych braci mniejszych.

Każdy uczestnik może przesłać jedno zdjęcie lub cykl do trzech zdjęć swojego zwierzęcego przyjaciela. Zdjęcia wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres: konkursy@kulturasuszec.pl. Szczegóły dotyczące konkursu, w tym karta zgłoszeniowa oraz regulamin dostępne są na stronie www.kulturasuszec.pl.

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Kontakt: e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 21. Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj