pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 23 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2988

Czechowickie Multikino wznawia działalność od 3 lipca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino" podaj

Wybrane kina sieci "Multikino" wznowiły działalność w piątek, 19 czerwca. Jednak kinomaniacy z Czechowic-Dziedzic będą musieli poczekać na otwarcie obiektu tej sieci w naszym mieście do 3 lipca - wtedy to na nowo otworzy się "Multikino" mieszczące się w Centrum Handlowym "Stara Kablownia".

Multikino


3 lipca działalność wznowią wszystkie kina sieci Multikino. Z raportu Multikina nt. powrotu po pandemii wynika, że aż 78% badanych tęskni za chodzeniem do kina. Te wszystkie osoby, które wyczekują seansów na wielkim ekranie już niedługo znowu poczują niezwykłą magię przenosząc się w inne miejsce, odrywając się od codzienności i przeżywając emocje z głównymi bohaterami.

Obecnie Multikino mając na względzie bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz widzów wdraża rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu. We foyer kin sieci Multikino oraz w toaletach ulokowane zostaną stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów będzie wyposażona w przyłbice. Ponadto Multikino będzie posiadało specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny.

- Dziś świat jest inny niż trzy miesiące temu i Multikino dostosowuje się do obecnej sytuacji. Natomiast to co od lat jest u nas niezmienne, to najlepsze produkcje filmowe z najwyższą jakością obrazu i dźwięku oglądane w komfortowych warunkach. Po wznowieniu działalności w repertuarze filmowym znajdą się produkcje, które naprawdę warto zobaczyć na wielkim ekranie - mówi Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

W lipcu na srebrnym ekranie pojawią się: film biograficzny "Zdrajca", romans "Coś się kończy coś zaczyna", romans muzyczny "Na topie" i romans obyczajowy "#tuiteraz". Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć "Polowanie" z Emmą Roberts i Hilary Swank, a także długo wyczekiwany najnowszy film Christophera Nolana "Tenet".

Multikino pamięta również o najmłodszych kinomanach. Na początku lipca w repertuarze znajdzie się film familijny "Czworo dzieci i coś". Natomiast od 24 lipca dla nieco starszych dzieci prawdziwą gratką będzie seans "Mulan", nowej aktorskiej wersji klasycznej animacji Disney’a z niesamowitymi wyczynami kaskaderskimi i pięknymi kostiumami.

Bilety na premierowe seanse od 3 lipca będzie można nabyć w kasach kin sieci Multikino płacąc za nie m.in. bezgotówkowo kartą płatniczą, Blikiem i telefonem. Ponadto będą one dostępne na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

mp / pless.pl
źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino" podaj