pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 9 czerwca 2020
  • 20 października 2020
  • wyświetleń: 22354

Dni EKOsąsiada w gminie Suszec - tworzymy ogródek z sąsiadem!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zachęca mieszkańców do wszelkich bezpiecznych form sąsiedzkiej samopomocy i współpracy. W ramach specjalnej edycji Dni EKO Sąsiada od 5 czerwca do 20 października trwa konkurs na najciekawszy eko-(mikro) ogródek!

ogród
Zaproś sąsiada do stworzenia eko- (mikro) ogródka! · fot. pixabay


Eko-(mikro) ogródek można zrobić samodzielnie na swojej posesji, balkonie, tarasie, czy działce, albo podzielić się zadaniami i pomysłami razem z sąsiadami. Takie dzieło należy udokumentować fotograficznie lub filmowo (stan przed i po działaniach), a następnie przesłać dokumentację wraz ze zgłoszeniem konkursowym do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Do wygrania ciekawe nagrody. O tym, jak podejść do eko-zmian i jak zgłosić swój ogródek do konkursu można przeczytać w regulaminie. Konkurs trwa od 5 czerwca do 20 października 2020 roku.

Jeśli macie pytania, zapraszamy do kontaktu z Łukaszem Żydkiem i Agnieszką Zielonką-Miturą z biura merytorycznego GOK, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00, pod numerem telefonu: 32 212 44 91 wew. 21 lub poprzez e-mail: dnisasiada@kulturasuszec.pl.

Regulamin Dni EKO Sąsiada oraz kartę zgłoszeniową można pobrać na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury: kulturasuszec.pl/dni-eko-sasiada/

Dzień Sąsiada to święto, które oficjalnie obchodzone jest na całym świecie. Jak można świętować ten dzień? Poprzez sąsiedzkie inicjatywy! Są to wydarzenia organizowane przez sąsiadów, dla sąsiadów, z sąsiadami. W tym roku, ze względów epidemiologicznych, nie możemy cieszyć się w pełni sąsiedzką przyjaźnią podczas grillów, pikników, rozgrywek sportowych. Nie oznacza to jednak, że nie możemy działać na rzecz poprawy życia - zarówno sąsiadów, jak i naszego własnego. GOK w Suszcu serdecznie zaprasza do wspólnej inicjatywy!

Dni EKOsąsiada

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj