pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 5 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3018

Karczma Wiejska: smaczny obiad i relaks na świeżym powietrzu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Karczma Wiejska mieści się w Jankowicach naprzeciw Zagrody Żubrów. Cechą wyróżniającą ją od innych restauracji, jest jej otoczenie i wszechobecna zieleń leśnych drzew, która o tej porze roku ma najbardziej intensywny kolor. To wspaniałe miejsce nie tylko na zjedzenie posiłku, ale i na relaks na świeżym powietrzu. Najmłodsi goście znajdą tu sporo miejsca do zabawy.

Wspaniałe miejsce na smaczny obiad, relaks i odpoczynek na świeżym powietrzu


W tym trudnym czasie, gdy wszyscy boimy się o własne zdrowie tutaj możecie czuć się bezpiecznie. Obszerne tarasy na których stoliki rozmieszczone zostały według wytycznych zapewniających bezpieczeństwo sprawiają, że można na chwilę zapomnicie o całym świecie.

Ogród Karczmy Wiejskiej to miejsce nie tylko idealne na spacer ale również na wspaniałą zabawę dla najmłodszych. Zewnętrzny plac zabaw ponownie czynny od 30 maja jest miejscem na rozładowanie pokładów energii najmłodszych. Tyrolka w ogrodzie jest ulubioną ich atrakcją zaraz obok huśtawek i boiska do piłki nożnej.

Bezpośrednie sąsiedztwo lasu nadaje Karczmie klimat, jaki zwykle można znaleźć w górskich miejscowościach. Najbliższymi sąsiadami Karczmy są żubry z zagrody mieszczącej się naprzeciwko, gdzie można pospacerować i zobaczyć te zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Świeże powietrze zapewni relaks i odprężenie oraz zaostrzy apetyt na serwowane tutaj dania, które podobno na tarasie smakują jeszcze lepiej.

Kulinaria Karczmy Wiejskiej to tradycyjna kuchnia polska i śląska. Na uwagę zasługuje z całą pewnością popularna wśród gości karczmy golonka w piwie i warzywach, której smak zapamiętacie na długo. Ręcznie klejone pierogi z aromatycznym farszem i sprężystym, ale miękkim ciastem to również propozycja w menu, której trzeba koniecznie skosztować.

Jeśli więc nie macie pomysłu na spędzenie wolnego czasu koniecznie zajrzyjcie do Karczmy przy ul. Żubrów 112 w Jankowicach. Naprawdę warto!

Menu znajdziecie na stronach:
www.facebook.com/karczmajankowice/
www.karczmawiejska.pl/Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj