pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 marca 2020
  • wyświetleń: 5574

Goczałkowice: odwołane wydarzenia i zamknięte obiekty sportowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa w Goczałkowicach-Zdroju zawieszone są zajęcia w gminnych instytucjach. Do odwołania zamknięte zostaną obiekty sportowe GOSiR.

Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju od 12 do 27 marca zawiesza wszystkie zajęcia stałe, a także zaplanowany na 13 marca Maraton Zumby. Biuro GOK-u będzie czynne w godz. 8.00-16.00.

Ograniczenia będą obowiązywały także w Gminnej Bibliotece Publicznej. Do piątku, 13 marca można wypożyczać i zwracać książki. Od poniedziałku, 16 marca wypożyczalnia będzie nieczynna.

Ponadto, wszystkie zajęcia realizowane w ramach Klubu Środowiskowego dla Dzieci i Młodzieży oraz Klubu Seniora odbywające się w Gminnym Ośrodku Kultury zostają zawieszone do odwołania.

Od 12 marca zamknięty będzie również Stary Dworzec.

Od 12 marca do odwołania zamknięte będą wszystkie obiekty sportowe Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Odwołane zostały też imprezy sportowe: zaplanowane na 22 marca II Goczałkowickie Mistrzostwa Przedsiębiorców w Futsalu oraz VII Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu, które miały się odbyć 29 marca.

Aktualne informacje o funkcjonowaniu gminnych jednostek organizacyjnych będą podawane na stronie internetowej Urzędu Gminy, na Facebooku oraz na stronach internetowych tych placówek.

ar / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj