Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 lipca 2019
  • wyświetleń: 827

Wieczór z Małgorzatą Pomorską w Bażantarni

Zapraszamy do pałacowej restauracji każdego, kto pragnie zakosztować ulotnej chwili jaką będzie fortepianowy koncert we wnętrzach XVIII - wiecznego Pałacu - Bażantarni.

Książęca Bażantarnia


Na XIX - wiecznym fortepianie (Antoni Hofer) zagra Małgorzata Pomorska - pianistka, malarka i poetka, która z chęcią zagra utwory na życzenie naszych miłych gości. Ta artystyczna dusza zachwyci nas również swoimi niesamowitymi wierszami.

Wspaniałej muzyce dodajemy smaku, serwując w tym dniu między innymi takie dania jak: Carpaccio wołowe z rukolą, parmezanem, kaparami i oliwą z oliwek; Domowy rosół gotowany na gęsinie; Sznycel po wiedeńsku, Łosoś z marynowanymi warzywami oraz kaszą bulgur, Kacze udo podane z jabłkiem karmelizowanym, ziemniakami pieczonymi oraz burakami oraz JAGNIĘCINA według niezwykle dopracowanego przepisu naszego szefa kuchni.

Proszę nie myśleć, że skoro mówimy o daniach głównych, to zabraknie naszych przepysznych deserów, czyli: Lody z truskawkami, bitą śmietaną i bezami; Deser mascarpone z owocami sezonowymi; Suflecik czekoladowy z wiśniami; Lody czekoladowe z coulis z owoców leśnych i bitą śmietaną.

Rezerwacja stolików pod nr tel. 605 290 850

Książęca Bażantarnia


Książęca Bażantarnia

43-200 Pszczyna
ul. Barbórki 47

fax 322011640
kom. 601406352REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.