Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1780

Konkurs fotograficzny "Moje Podróże Małe i Duże"

Zapraszamy do udziału w kolejnej, XVII edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego "Moje Podróże Małe i Duże". Każdy, kto kocha fotografię i zabiera ze sobą aparat na mniej lub bardziej odległe wyprawy, ma szansę zaprezentować swoje prace. Z roku na rok zainteresowanie konkursem jest coraz większe, a swoje zdjęcia nadsyłają uczestnicy z całej Polski. Jak zawsze, na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Podziel się swoją pasją, pokaż nam piękne zakątki, które odwiedziłeś/odwiedziłaś, wygraj nagrody! Do tej pory udział w konkursie wzięły 644 osoby, które łącznie nadesłały 2134 prace.

Prócz nagród finansowych dla uczestników konkursu przygotowaliśmy jeszcze jedną formę nagrody. Wraz z 2018 roku w podróż po całej Polsce wybrała się "Objazdowa Wystawa Moich Podróży Małych i Dużych". W zamyślę wraz z nowymi pracami będziemy przygotowywać kolejne wystawy.

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 7 września 2019 r. Rozstrzygnięcie I etapu konkursu nastąpi 23 września 2019 r. II etapu konkursu nastąpi 30 października 2019 r.

Więcej informacji można uzyskać w biurze GOK w Suszcu od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 (ul. Ogrodowa 22, Suszec), telefon: 32 212 44 91 wew. 19, e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, www.kulturasuszec.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.