pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 maja 2019
  • 16 maja 2019
  • wyświetleń: 2888

GOK w Goczałkowicach-Zdroju zaprasza na półkolonie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju zaprasza do udziału w letnich półkoloniach przeznaczonych dla dzieci ze Szkoły Podstawowej, które ukończyły I klasę i nie przekroczyły 13 lat. Zapisy ruszają 6 maja.

Koszt udziału w półkoloniach to 100 zł. Zorganizowane zostaną dwa turnusy, pierwszy w dniach 8-12 lipca, drugi - w dniach 15-19 lipca.

Zapisy przyjmowane są od 6 maja, do wyczerpania miejsc, wyłącznie w biurze Gminnego Ośrodka Kultury, w godz. 8.00-18.00 (poniedziałek-czwartek), 8.00-15.00 (piątek). Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem tel. 32 210 70 88.

Uwaga! Dziecko będzie włączone na listę uczestnika półkolonii w momencie wypełnienia i oddania przez rodzica/opiekuna karty kwalifikacyjnej (do pobrania w biurze GOK-u) oraz uiszczenia w biurze GOK-u płatności gotówką za udział w półkoloniach w wysokości 100 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona. O zapisie decyduje kolejność zgłoszenia.

Regulamin połkolonii oraz wstępny program dostępne są na stronie Urzędu Gminy.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj