pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 19 kwietnia 2019
  • 26 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 4333

Kawiarnia Daisy w Pszczynie - inna niż wszystkie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kawiarnia Daisy" podaj

Kawiarnia Daisy to nie tylko pyszne ciasta i aromatyczna kawa, którą można wypić na miejscu lub wziąć na wynos. Formuła kawiarni jest dużo oryginalniejsza.

Kawiarnia Daisy - inna niż wszystkie


Zjemy tu smaczne śniadanie, które może być także zamówione z dowozem! Zorganizujemy tu wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe (uwaga - są jeszcze wolne terminy na tegoroczne komunie!) oraz bankiety i imprezy integracyjne dla firm (możliwość wynajęcia sali do 100 osób). Oprócz tego możemy zamówić tu catering.

Koncerty, występy, warsztaty

Tematem, który odróżnia jednak Kawiarnię Daisy od innych pszczyńskich kawiarnii są atrakcje, jakie czekać będą na gości! A mowa o licznych koncertach, występach artystycznych oraz warsztatach, zarówno dla tych najmłodszych: "Kreatywna Matematyka" prowadzona przez panią Iwonę ze Stowarzyszenia Ciekawi Świata w każdy poniedziałek od godz 15:30 i wtorek od godz 15:00, jak i dla seniorów: Brydż Towarzyski - w każdy czwartek w godzinach od 9:30 do 11:30.

Koncert! 26 kwietnia - wstęp 15 zł
Rezerwacje stolików pod numerem telefonu - 781-600-517, 530-040-933

Kawiarnia Daisy - inna niż wszystkie
Kawiarnia Daisy - inna niż wszystkie


W piątek, 26 kwietnia o godzinie 18:30 wystąpi Zespół OFFBeat - założony we wrześniu 2018 r. w składzie: Maja Kitrasiewicz - wokal, Ewa Wrona - wokal, instrumenty klawiszowe, Maciej Woźnica - saksofon/klarnet, Jakub Muszik - gitara elektryczna/elektroakustyczna, Kacper Wojakiewicz - cajon/perkusja, Joanna Gryz - gitara basowa. Zespół działa w ramach Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie rozwijając się pod okiem pani Joanny Gryz. Zespół zdążył już zaprezentować się na Pszczyńskim Jarmarku Świątecznym, FInale WOŚP 2019 organizowanym przez GOK Goczałkowice Zdrój oraz podczas koncertu w pszczyńskim klubie SPS 2.0 wraz z innym młodym pszczyńskim zespołem - Basement Under The Greenhouse. Brał udział również w konkursach - Międzynarodowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, GIMP-ie 2018 czy Pszczyńskim Festiwalu Współczesnej Piosenki Frankofońskiej. Zespół prezentuje szeroko rozumianą muzykę rozrywkową, oscylując w gatunkach: soul, R&B, jazz, pop. Zespół zaprezentuje swoją bardziej akustyczną odsłonę.

W okresie świątecznym Kawiarnia jest nieczynna.

Zapraszamy ponownie od 23 kwietnia w godzinach od 9:30 do 19:30

Kawiarnia Daisy - inna niż wszystkie


Kawiarnia Daisy w Stajniach Książęcych

43-200 Pszczyna
ul. Basztowa 6-8

kom. 536-583-922
kom. 530-040-933Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kawiarnia Daisy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kawiarnia Daisy" podaj