Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 8 stycznia 2019
  • 2 lutego 2019
  • wyświetleń: 2198

Koncert dla babci i dziadka w Pszczyńskim Centrum Kultury

Za nami:

Ze względu na ogłoszoną żałobę narodową na 19 stycznia zaplanowany na ten dzień koncert dla Babci i Dziadka zostaje przeniesiony na 2 lutego o godz. 17.00. W Pszczyńskim Centrum Kultury będzie można zobaczyć spektakl Muzyczny "Proste wzruszenia" (scenariusz i realizacja: Rafał Cymorek) grupy wokalnej "Young Angels" działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Chybiu. A to wszystko z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Propozycja muzyczna "Proste wzruszenia" w wykonaniu młodej grupy wokalnej, to próba zmierzenia się z twórczością jednego z najwybitniejszych współczesnych kompozytorów polskich, jakim jest Seweryn Krajewski. - Z ogromu jego wspaniałej twórczości wybraliśmy zaledwie maleńki fragment, inaczej koncert musiałby trwać wiele godzin. Autor wielu niezapomnianych hitów m.in. "Wielka miłość", "Uciekaj moje serce" "Anna Maria" itp., pozwoli na nowo młodej publiczności odkryć piękno polskiej piosenki, a starszym przypomnieć hity swojej młodości - zapowiadają artyści.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie PCKul oraz na stronie www.bilety.pckul.pl. Zakupione bilety (na dzień 19 stycznia) zachowują ważność, istnieje również możliwość zwrotu.

Koncert dla babci i dziadka w Pszczyńskim Centrum

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.