pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 30 marca 2018
  • 11 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2289

Kwietniowa wycieczka w Beskid Sądecki z Diablakiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Za nami:

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" 15 kwietnia serdecznie zaprasza na wycieczkę w Beskid Sądecki w Pasmo Radziejowej.

Celem wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych Beskidu Sądeckiego oraz okazja do podziwiania (przy dobrej widzialności) panoram na okoliczne pasma górskie (m.in. Tatry, Pieniny). Podczas wycieczki zdobędziemy najwyższą górę Beskidu Sądeckiego - Radziejową oraz skorzystamy z możliwości odpoczynku w schronisku na Przechybie. W razie niesprzyjających warunków trasa zostanie zmodyfikowana tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Trasa jest przewidziana dla sprawnych turystów.

Zakładana trasa: Szczawnica Sewerynówka - Przechyba - Radziejowa - Wielki Rogacz - Litawcowa - Jaworki Biała Woda, dystans 21 km, czas przejścia około 7 godz. suma przewyższeń 1015 m. Koszt wycieczki to 15 zł - mieszkańcy powiatu pszczyńskiego, 45 zł/os - pozostałe osoby. Szczegóły i możliwość zapisania się znajdują się na naszej stronie: www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2018/15.04.2018_wycieczka_zaproszenie.php

Adresaci wycieczki:
  • uczniowie gimnazjów indywidualnie lub grupy pod opieka nauczyciela,
  • uczniowie szkół ponadgimnazjalnych indywidualnie lub grupy pod opieka nauczyciela,
  • szkolne koła turystyczne,
  • dorośli turyści.

Agnieszka i Artur Wojciechowie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj