pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 marca 2018
  • 24 marca 2018
  • wyświetleń: 1778

Koncert charytatywny "Gramy i Wspieramy" w Pielgrzymowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach" podaj

Za nami:

Uczniowie oraz absolwenci Szkoły Podstawowej im. Karola Miarki z Pielgrzymowic wspólnie ze społecznością lokalną, rodzicami i nauczycielami zapraszają na koncert charytatywny, organizowany, aby wesprzeć podopiecznych Domu Dziecka w Jastrzębiu-Zdroju. Koncert odbędzie się w sobotę 24 marca o godzinie 17.00.

W programie występy wokalne, taneczne oraz jarmark słodkości i stoisko z rękodziełem, na którym będzie możliwość zakupu filcowych awatarków i polarowych poduszkostworów, szytych przez uczniów szkoły, rodziców i nauczycieli.

Podczas koncertu wystąpią młodzi artyści z Pielgrzymowic i okolic, których pasją jest muzyka i taniec. W trakcie koncertu odbędzie się także już drugi w historii Pielgrzymowic pokaz mody naszej absolwentki Atelier Marty Sierny. Gościem specjalnym będzie młody instrumentalista z Warszawy, obecny maturzysta Janek Pentz - kompozytor i gitarzysta akustyczny, obracający się w stylistyce fingerstyle, muzyce rockowej i klasycznej.

W trakcie koncertu uczniowie jako wolontariusze będą zbierali datki do puszek (numer zbiórki: 2018/1025/KS).

Pielgrzymowice, koncert

new / pless.pl, źródło: Szkoła Podstawowa w Pielgrzymowicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach" podaj