pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 marca 2018
  • 28 marca 2018
  • wyświetleń: 1734

V Rajd Górski dla uczniów szkół podstawowych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny serdecznie zaprasza grupy uczniów ze szkół podstawowych (klasy III - VII) pod opieką nauczycieli do wzięcia udziału w kolejnym, w tym roku już V Rajdzie Górskim Dla Uczniów Szkół Podstawowych.

Rajd odbędzie się w sobotę, 7 kwietnia w Beskidzie Żywieckim (Rysianka). Wszystkie szczegółowe informacje nt. temat rajdu znajdują się na stronie internetowej Diablaka.

Rajd objęty jest patronatem Burmistrza Miasta Pszczyna i Starosty Powiatu Pszczyńskiego. Koszt uczestnictwa to 14 zł/os. Na zgłoszenia czekamy do 31 marca.

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. Rajd współfinansowany jest ze środków Powiatu Pszczyńskiego i Gminy Pszczyna.

Zapraszamy!

UKST Diablak

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj