pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 15 lutego 2018
  • 24 lutego 2018
  • wyświetleń: 2041

Joga Śmiechu w Pszczynie - warsztat Piotra Bielskiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Studio Joga Medica" podaj

Za nami:

Serdecznie zapraszamy na warsztat Jogi Śmiechu z Piotrem Bielskim, który odbędzie się 24 lutego od godziny 16.00 do 18.00 w Studiu Joga Medica w Pszczynie.

Joga Medica studio jogi


Joga śmiechu to praktykowana w 106 krajach metoda budowania zdrowia i optymizmu. Zapewnić może wiele potencjalnych korzyści zdrowotnych i psychologicznych - redukcja stresu, wzmacnianie odporności, inteligencja emocjonalna, pobudzona dziecięcą radością kreatywność czy wzrost podskórnej gotowości do śmiechu na co dzień. Ponadto oczyszczając nas w miękki sposób z zalegających emocji buduje wewnętrzny spokój jak na porządną jogę przystało.

Warsztat jest adresowany do wszystkich osób w każdym wieku szukających przystępnych metod na odstresowanie się, podniesienie poziomu energii i radości. Nie wymagamy specjalnej sprawności, ani doświadczenia w jodze, ważna jest dla nas szczera chęć spróbowania czegoś nowego. Zapoznamy Was z jogą śmiechu w naszym wydaniu, pokazując, że rozwój i joga mogą być przyjemne.

Piotr Bielski - pionier jogi śmiechu w Polsce, socjolog, podróżnik, autor książek "Joga śmiechu. Droga do radości" oraz "Indie z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny", organizator autorskich wypraw do Indii, coach radości, szczęśliwy mąż Anety i tata Rozalki, które wspierają go także w prowadzeniu warsztatów. Więcej na: joginsmiechu.pl i www.facebook.com/JoginSmiechu.

W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 605-885-341.

Joga Medica studio jogi


Joga Medica studio jogi

43-200 Pszczyna
ul. Narcyzów 4

kom. 605 885 341REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Studio Joga Medica

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Studio Joga Medica" podaj