pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 5 lutego 2018
  • wyświetleń: 4407

[WIDEO i ZDJĘCIA] IV Bal karnawałowy POPP w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Tradycyjnie w pierwszym tygodniu ferii Powiatowe Ognisko pracy Pozaszkolnej zaprosiło uczestników zajęć ze szkół podstawowych do udziału w karnawałowym balu przebierańców. W tym roku ponownie miejscem spotkania był Klub O'key w Pszczynie.- Dzięki uprzejmości i gościnności właścicieli lokalu mogliśmy przez ponad 3 godziny bawić się w rytmie tanecznych przebojów. W balu udział wzięło ponad 120 dzieci ze szkół podstawowych powiatu pszczyńskiego, które na co dzień uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych prowadzonych przez naszą placówkę - opisuje wydarzenie Marcin Bienioszek, dyrektor POPP.

Oprócz tańców dzieci mogły wziąć udział w zabawach poprowadzonych przez DJa i nauczycieli. Na wszystkich uczestników balu czekał suchy prowiant i napój. Oprawą muzyczną balu zajął się DJ Olek (Aleksander Byrski) a zdjęcia wykonała Krystyna Grzegorzek uczennica I LO im. B. Chrobrego w Pszczynie.

IV Bal POPP - 2018 · fot. POPP i Krystyna Grzegorzek


- Bardzo dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i miejmy nadzieję, że spotkamy się za rok na V już balu uczestników zajęć POPP - mówi Marcin Bienioszek.

new / pless.pl, źródło: POPP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj