Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 15 stycznia 2018
  • 20 lutego 2018
  • wyświetleń: 2602

Kaludi Kaludov i uczestnicy kursu mistrzowskiego zaśpiewają w Zamku

Za nami:

Kaludi Kaludov to światowej klasy śpiewak, który od lat współpracuje z Muzeum, m.in. przy projekcie "Kursy Mistrzowskie", w trakcie których artysta dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi adeptami śpiewu.

Na zakończenie uczestnicy kursu mają okazję zaprezentować swoje umiejętności w Sali Lustrzanej Muzeum Zamkowego przy boku maestro Kaludova. Koncerty odbywać się będą w soboty: 10,17 i 24 lutego o godzinie 17.00. W repertuarze najpiękniejsze arie operowe i operetkowe.

Bilety w cenie 35 zł można rezerwować poprzez system rezerwacji Muzeum Zamkowego w Pszczynie: www.rezerwacja.zamek-pszczyna.pl, tel. (32) 210-30-37.

Muzeum Zamkowe


Kaludi Kaludov to artysta obdarzony szczególnie pięknym tenorem, który z powodzeniem wykonuje liczne partie tenorowe z oper Verdiego, Pucciniego, Mascagniego, Bizeta, Ponchiellego, Gounoda, Leoncavalla. Występował w wiedeńskiej Staatsoper i mediolańskiej La Scali, a także na renomowanych scenach całego świata.

Od lat prowadzi również aktywną działalność pedagogiczną, prowadząc warsztaty kursy mistrzowskie, m. in. w Savonlinna Festiwal w Finlandii, operach w Tallinie (Estonia) i Bukareszcie (Rumunia), a także w całej Polsce i Bułgarii, we Włoszech, Austrii, Australii i Brazylii, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi artystami.

BM / pless.pl, źródło: Muzeum Zamkowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.