pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1464

[ZDJĘCIA] "Zimowa" rodzinna wycieczka w Beskid Śląski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

W niedzielę, 7 stycznia odbyła się pierwsza wycieczka Diablaka w tym roku. W umiarkowanych godzinach porannych, kilka rodzin klubowiczów udało się na niezbyt wymagającą wycieczkę górską na Kozią Górę (683m n.p.m.) w Beskidzie Śląskim.

„Zimowa” rodzinna wycieczka w Beskid Śląski - 7.01.2018 · fot. Diablak


Mimo że zabrakło śniegu i prawdziwie zimowych warunków pozwalających na zimową zabawę, pogoda dopisała i w łagodnej mgle, wszyscy spokojnie zdobyli niewielki szczyt Koziej Góry. Po godzinnym odpoczynku w schronisku Stefanka, udaliśmy się do Bystrej Śląskiej, gdzie zakończyliśmy niedzielny spacer.

W czasie wycieczki uczestnicy zostali zapoznani z historią miasta i wybranych zabytków Bielska-Białej, podstawami topografii obszaru wycieczki oraz informacjami ogólnymi dotyczącymi lasów i drzewostanu piętra pogórza.

Jako organizatorzy cieszymy się zainteresowaniem naszymi wycieczkami. Do udziału w naszych wycieczkach, zachęcamy również grupy szkolne pod opieką nauczyciela. Informacje na temat planowanych wycieczek systematycznie publikujemy na naszej stronie internetowej www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl oraz profilu FB.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK". Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów w każdym wieku.

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

BM / pless.pl, źródło: UKST Diablak

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj