pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 listopada 2017
  • wyświetleń: 1713

Warsztaty Feldenkraisa w Pszczynie: zdrowe Plecy i jeszcze więcej!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Studio Joga Medica" podaj

W niedzielę, 26 listopada między godziną 10.00 a 16.00 w Pszczynie, w Joga Medica odbędą się warsztaty zdrowych pleców metodą Feldenkraisa.

Joga Medica studio jogi
Warsztaty Feldenkraisa w Pszczynie: zdrowe Plecy i jeszcze więcej!


Jeśli chcesz mieć zdrowe plecy, które aktywnie przeniosą Cię w nową jakość życia i pokażą dodatkową przestrzeń, spróbuj zajęć ruchowych Metodą Feldenkraisa rozwijających inteligencję Twojego ciała!

Źródłową przyczyną bólów pleców i kręgosłupa jest utrzymywanie ich przez długi czas w jednej, niezmiennej pozycji. Dlatego też, mechaniczne ćwiczenia polegające na powtarzaniu jednego lub kilku ruchów, nie zawsze pomagają. Nie czekając na ból albo chcąc go zmniejszyć polecamy bardziej inteligentną metodę.

Metoda Feldenkraisa wprowadza różnorodność i uważność ruchu. Tutaj liczy się "Jak coś robisz" bardziej niż "Ile robisz". Wszystkie ruchy wykonywane są uważnie, łagodnie i powoli, aby poczuć jak same mięśnie pleców aktywują się i połączone są z innymi częściami ciała m.in. z przodem tułowia i z mięśniami brzucha.

Ruchy dostosowane są do indywidualnych możliwości. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Wszystkie lekcje można potem wykonywać samodzielnie w domu!

Metoda Feldenkraisa została opracowana w XX wieku przez Moshe Feldenkraisa, dr fizyki i judokę. Nauka przebiega poprzez doświadczenie, rozwijanie świadomości ciała, uważne próbowanie i eksperymentowanie. W rezultacie pomaga lepiej poczuć się ze sobą, spokojniej reagować i skuteczniej rozluźniać się.

Prowadzący - Paweł Wójtowicz, certyfikowany nauczyciel Metody Feldenkraisa z Krakowa, zajmuje się nią od przeszło 7 lat.

Joga Medica studio jogi

43-200 Pszczyna
ul. Narcyzów 4

kom. 605 885 341REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Studio Joga Medica

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Studio Joga Medica" podaj