pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 19 października 2017
  • 31 października 2017
  • wyświetleń: 2002

Wycieczka górska w Beskid Wyspowy z Kołem PTTK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Za nami:

Koło Terenowe przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę górską w Beskid Wyspowy, która odbędzie się w niedzielę, 5 listopada.

Trasa: m. Lubień - Zębalowa (854 m n.p.n.) - m. Tokarnia. Czas przejścia to ok. 4 godz. (bez odpoczynków). Długość trasy wynosi 11 km, a suma podejść - 543 m.

Koszt wycieczki to 50 zł (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2017), 55 zł (pozostali uczestnicy). Cena wycieczki obejmuje: przejazd busem z Pszczyny do m. Lubień i powrót do Pszczyny, ubezpieczenie NNW oraz opiekę przewodnika górskiego na trasie wycieczki.

Wyjazd w niedzielę, 5 listopada o godzinie 8.00 spod hotelu PTTK w Pszczynie, ul. bpa B. Bogedaina 16 Powrót około godziny 18.00.

Wycieczka odbędzie się, gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 25 osób. Zapisy przyjmowane są do 2 listopada lub do wyczerpania miejsc w biurze Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej, ul. Rynek 15, tel. (32) 449-11-23.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj