Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 października 2017
  • 14 października 2017
  • wyświetleń: 1329

Koncert kamertonowy w sobotę w Pszczynie

Za nami:

Zapraszamy na koncert kamertonowy w sobotę, 14 października o godzinie 18.00 na ul. Narcyzów 4 w Studiu Joga Medica. Ewa Stroińska wykorzystując muzykoterapię pokaże jak muzyka może wpłynąć korzystnie na nasze ciało.

Joga Medica studio jogi


Spektrum działania kamertonów jest bardzo szerokie. Dźwięk ma doskonałe działanie oczyszczające i mobilizuje siły obronne organizmu, co pozwala stwierdzić, że jest to także perspektywiczny środek stosowany w profilaktyce, pozwalający cieszyć się życiem oraz na długo zachować zdrowie i młodość. Zmęczonemu ciału dodaje energii i relaksuje je, szybko usuwając napięcie i ból spowodowany przez stres. Umysł doświadcza głębokich zmian, stabilizują się emocje. Wreszcie witalny dźwięk dociera do przyczyny choroby i natychmiast zmniejsza jej symptomy. Podnosi również na duchu w czasie depresji i apatii, przynosząc spokój.

Prosimy o rezerwację miejsc przez telefon.

Przyjdź, zrelaksuj się, odpręż.

Joga Medica studio jogi


Joga Medica studio jogi

43-200 Pszczyna
ul. Narcyzów 4

kom. 605 885 341REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.