pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 1 lipca 2005
  • wyświetleń: 3086

Agata zwycięzcą pierwszej edycji MEGAmorfozy

www.pless.pl/branze/megamorfoza/zdjecia/edycja1/agata.jpg border=1 align=left hspace=5 vspace=5>Zakończyła się już pierwsza edycja MEGAmorfozy, konkursu organizowanego przez radio Mega FM wraz z portalem pless.pl. W pierwszej edycji wzięli udział prezenterzy radia Mega FM. W głosowaniu internautów wygrała Agata Chmielowska - radiowa "mała blondyneczka". Jednak czy będzie dalej blondynką - o tym zdecyduje już w poniedziałek nasz stylista. Agata nie będzie miała nic do gadania...

Studio fryzjerskie J&M PUCHAŁKA Loreal Professionall dokona MEGAmorfozy Agaty według własnego uznania. Brane jednak będą pod uwagę Wasze propozycje. Poniżej zamieszczamy jedną z nich.

zeus: "blondynki w to lato ida w odstawkę!!! proponuję żywe kolory:) może jakieś bordowe pasemka, trochę brązu... Ma być szał na głowie."

Do poniedziałku macie czas na dodawanie kolejnych propozycji MEGAmorfozy. Propozycje dodawajcie za pomocą komentarza do tej wiadomości.

Również do końca tego tygodnia macie czas na przesłanie swojego zdjęcia do kolejnej edycji MEGAmorfozy. Zdjęcia przesyłajcie na adres megamorfoza@radiomega.pl. Nowa edycja rusza już w poniedziałek.

I jeszcze jedno - wśród osób głosujących w MEGAmorfozie co tydzień w piątek losowane będą nagrody. Dzisiaj koszulkę radia Mega FM wygrywa właściciel adresu matrick@vp.pl - gratulujemy.

mot / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.