Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 marca 2017
  • 9 maja 2017
  • wyświetleń: 3273

Wyjazd w Tatry: walory turystyczno-krajobrazowe TPN

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

14 maja Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" zaprasza do wzięcia udziału w wycieczce w Tatry. Celem wycieczki jest poznanie walorów turystyczno-krajobrazowych Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Zakładana trasa: Kiry - Dolina Chochołowska - Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej - Grześ (1653 m n.p.m.) - Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej - Dolina Chochołowska - Kiry, czas przejścia 7-8 godz. dystans około 27 km, suma przewyższeń około 800 m. W czasie wycieczki planujemy odwiedzić Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej. Należy pamiętać, że wycieczka może odbywać się częściowo w warunkach zimowych.

Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę! Adresatami wycieczki są osoby o dobrym stanie zdrowia, sprawni fizycznie: uczniowie gimnazjów, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz dorośli turyści.

Koszt wycieczki wynosi 75 zł/os. Szczegóły dotyczące wycieczki i możliwość zapisania się znajdują się na stronie UKST Diablak.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.