pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 3 lutego 2017
  • 18 lutego 2017
  • wyświetleń: 4978

PCK-ul zaprasza na koncert pt. "Biesiada Śląska"

Za nami:

Pszczyńskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert pt. "Biesiada Śląska". Niemal dwie i pół godziny świetnej zabawy zapewnią: Mona Lisa, Grzegorz Stasiak oraz Kabaret Masztalscy.

Mona Lisa to autorka wielu znanych przebojów, takich jak "Acapulco" czy "Każda chwila". Znana z koncertów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Jej występy to nie tylko dawka świetnej muzyki, ale także piękne widowisko.

Podczas Biesiady publiczność z pewnością rozbawi znany showman, satyryk i wodzirej, prezenter Radia FEST - Grzegorz Stasiak. Jego długoletnie doświadczenie sceniczne i telewizyjne jest gwarancją wspaniałej zabawy.

Na scenie nie zabraknie również Gwiazdy Śląskiej Sceny Kabaretowej! Wystąpi kabaret Masztalscy -
jedna z najstarszych w Polsce i ciągle aktywna grupa satyryczna. Kabaret zaprezentuje sporą dawkę dowcipu, humoru - nie tylko o śląskiej obyczajowości.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 18 lutego o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w sekretariacie oraz na stronie www.bilety.pckul.pl.

PCK-ul zaprasza na koncert pt. „Biesiada  Śląska”

BM / pless.pl, źródło: PCKul

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.